دیوان عالی آمریکا در سال ۲۰۱۵، ازدواج همجنس‌گرایان را در سر تاسر ایالت‌های آمریکا قانونی اعلام کرد؛ پدوفیل‌ها (افرادی که با آزار و اذیت کودکان و نوجوانان، به آنها تعرض می‌کنند) در آمریکا نیز خواهان قانونی کردن تعرض به کودکان هستند!
حمید ظهرابی
معاون محیط طبیعی سازمان محیط زیست با انتقاد از تعلل وزارت دفاع برای اعزام بالگرد به منظور اطفاء حریق در جنگل‌های ارسباران گفت: برای مهار آتش‌سوزی‌های بزرگ نیازمند هواپیماهای بزرگ آبپاش هستیم،
شام نمی‌خوریم که لذت ببریم یا از با هم بودن‌مان لذت نمی‌بریم؛ بلکه وقتی دور هم جمع می‌شویم برای این است که بتوانیم خوراکی برای شبکه اجتماعی خود فراهم کنیم. در واقع این شبکه اجتماعی است که به ما می‌گوید چگونه زندگی کنیم.
«مجید ابهری»
ابهری با بیان اینکه تا ۲۰ سال آینده با توجه به سالمندی جمعیت، ازدواج به عنوان یک رفتار فانتزی و لوکس در جامعه شناخته خواهد شد گفت: مسئولیت گریزی و ترس از دست دادن آزادی های دوران تجرد عدم تمایل جوانان به ازدواج است.
وارد کردن کودکان به دنیای مدلینگ و فشن شو با توجه به اینکه تضمینی برای دور ماندن از آسیب‌های اجتماعی ندارد و در تربیت شخصیتی کودک با اولویت قرار گرفتن ظاهر و زیبایی اثر‌گذار است، به نوعی کودک‌آزاری و اجحاف در حق آینده‌سازان این کشور است.
سردار اسکندر مومنی دبیرکل‌ستاد مبارزه با موادمخدر
دبیرکل‌ستاد مبارزه با موادمخدر با اشاره به اینکه برای ترغیب دانش‌آموزان، مواد مخدر را با بسته‌بندی جدید ارائه می‌دهند، گفت: اعتیاد ماده مخدر گُل هفت برابر حشیش است.
ناس نیوز
در آستانه انتخابات سخنگویان هر کدام از گروه های "ذینفع" پکیج مطالبات خود را به صحنه انتخابات آورده و با کاندیدهای مجلس شورای اسلامی شروع به رایزنی می کنند اما در این میان بعضی گروهای اجتماعی منجمله کودکان آسیب پذیر فاقد سخنگو هستند
جواد جاویدنیامعاون دادستان کل کشور
معاون دادستان کل کشور در امور فضای مجازی با بیان اینکه روزانه ۲۵۰ میلیون محتوا در اینستاگرام منتشر می‌شود که ۵ درصد آن غیراخلاقی است، گفت: روزانه ۱۲ و نیم میلیون محتوای خلاف ارزش‌ها در فضای مجازی منتشر می‌شود که باید ساماندهی شود.
سیاوش شهریور
فرماندار شهرستان شمیرانات ضمن تأکید بر برخورد همراه با مهربانی و گفت و گوی صمیمانه با جوانان گفت: آنان فرزندان خودمان هستند، اگر مرتکب خطایی هم می‌شوند برخورد ما باید به گونه‌ای باشد که دیدگاهشان نسبت به انقلاب اسلامی منفی نشود.
صرفاً در طول سال ۲۰۱۷ تعداد ۱.۴ میلیون خودکشی در کشور آمریکا ثبت شده است یعنی در هر ۱۲ دقیقه یک خودکشی در آمریکا به ثبت می‌رسد! رئیس انجمن روان‌پزشکی آمریکا می‌گوید "مشخص نیست چرا نرخ‌ خودکشی در آمریکا در حال افزایش است!"