حجت‌الله عبدالملکی معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد
معاون اشتغال و کارآفرینی کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: افراد نیازمند و مددجویانی که در نیمه دوم پرونده‌شان تکمیل می‌شوند، به شرطی که طرح توجیهی آنها تائید شود و مشکل خاصی وجود نداشته باشد، معمولاً طی یک ماه پرداخت وام آنها انجام می‌شود.
معصومه ابتکار
معاون رئیس‌جمهوری در امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: نقش زنان روستایی محدود به کشاورزی نیست بلکه آنها عوامل اصلی تاب آوری، تغییر و بهبود شرایط هستند بنابراین سرمایه‌گذاری برای آموزش آنها مهم و اثربخش است.
محمد مهدی تندگویان معاون امور جوانان
معاون وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه پرداخت تسهیلات ازدواج نسبت به سال ۹۲، ۱۰ برابر شده است، گفت: با وجود افزایش تسهیلات، بررسی‌ها نشان می‌دهد افزایش این وام کمکی به افزایش ازدواج نکرده است.
محمدباقر نوبخت
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: سال آینده حداقل باید ۳۳ هزار میلیارد تومان بیش از امسال برای افزایش حقوق شاغلین و بازنشستگان در نظر بگیریم و متوسط افزایش حقوق در سال آینده ۱۵ درصد خواهد بود.
مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره)
گروه استا‌ن‌ها ـ رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه توانمندسازی و ایجاد درآمد با ثبات اولویت برنامه‌های کمیته امداد برای مددجویان است گفت: ۳۰۰۰ مسجد نیکوکاری در کشور آغاز به کار کرده است.
موسی برزگری، معاون بنیاد مستضعفان
معاون بنیاد مستضعفان از توزیع بیش از چهار میلیون سبد غذایی برای مادران باردار مناطق محروم کشور خبر داد و گفت: اجرای این طرح موجب بهبود تغذیه مادران باردار و کاهش تولد نوزادان با وزن کمتر از ۲.۵ کیلوگرم در مناطق محروم کشور شده است.
طاهر موهبتی مدیرعامل سازمان بیمه سلامت
مدیرعامل بیمه سلامت ایرانیان با بیان اینکه بیمه سلامت از پنج صندوق برخوردار است، گفت: صندوق بیمه رایگان با بخش خصوصی قرارداد نمی‌بندد و بیمه رایگان معطوف به گروه‌های نیازمندی است که توانایی پرداخت حق بیمه را ندارند.
احمد صافی مسئول کانون بازنشستگان آموزش‌وپرورش
مسئول کانون بازنشستگان آموزش‌وپرورش با اشاره به اینکه تا چند سال آینده آمار بازنشستگان از تعداد شاغلین پیشی می‌‌گیرد، گفت: تا پایان سال ۹۸ تعداد ۱۲ باشگاه رفاهی فرهنگیان بازنشسته در استان‌ها به بهره‌برداری خواهد رسید.
عباسعلی باباگلزاده
عاشورا بزرگترین حادثه تاریخ در راستای امامت برای رسیدن اهداف امام و آرمان‌های بلند اسلامی تحقق پیدا کرد، الگویی است جاودانه برای همه کسانی که بخواهند انسان باشند و راه امامان و ائمه (ع) را ادامه دهند.
محمدعلی رستمیان مدیرکل مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور
مدیرکل امور مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور گفت: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته بنا داریم ۱۵۰ هزار بسته نوشت‌افزار را بین دانش‌آموزان تحت پوشش بهزیستی توزیع کنیم که تا به امروز ۱۱۰ هزار بسته نوشت‌افزار توزیع شده است.
عطیه قشونی، مدیرعامل مؤسسه صیانت از حقوق زنان
مدیرعامل مؤسسه صیانت از حقوق زنان تأکید کرد: غرب در حالی دم از آزادی بیان و اعتقادات می‌زند که خود هیچ پایبندی به آن ندارد و تنها از آزادی بیان به عنوان ابزاری برای فشار بر کشورهای دیگر استفاده می‌کند.
«رضوان حکیم زاده» معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش ایران
معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش ایران با اشاره اینکه علی‌رغم محدودیت‌ها امکان تحصیل کودکان افغانستانی در مدارس ایران وجود دارد، گفت: از امسال شرایط حضور نوآموزان افغانستانی در پیش دبستانی‌های ایران فراهم شده است.
سید جواد حسینی سرپرست وزارت آموزش‌وپرورش
سرپرست وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به ابلاغ اعتبار ۲ هزار میلیارد تومانی رتبه‌بندی گفت: برای اینکه معلمان از ۲ هزار میلیارد تومان بهره‌مند شوند برای اول مهر با روشی که خودمان پیگیری کردیم این موضوع را در احکامشان می‌آوریم.
همزمان با هفته تأمین اجتماعی دکتر مصطفی سالاری با حضور در منزل شهید دکتر سید هاشم معیری از شهدای حادثه تروریستی 7 تیر حزب جمهوری اسلامی، یاد و خاطره مدیرعامل شهید سازمان تأمین اجتماعی را گرامی داشت و از خانواده ایشان دلجویی کرد