سرلشکر سلامی
فرمانده کل سپاه در پیامی با قدردانی از ابراز محبت آحاد مردم، مسئولین نظام، علماء و فرماندهان پس از دستگیری سرشبکه کانال معاند آمدنیوز، این اقدام اطلاعاتی را موجب خاموش شدن یکی از کور سوهای جنگ روانی دشمن در ناامن سازی ذهنی و ناامیدی در بین مردم برشمرد.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای خطاب به عزاداران اربعین حسینی تاکید کردند: اگر در مسیر حق، ثابت‌قدم باشید، کشور و دنیا اصلاح و بشریت از منافع آن بهره‌مند می‌شود.
سپاه پاسداران
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از گرفتارشدن "روح‌الله زم"، سرشبکه سایت وابسته و ضدانقلاب "آمدنیوز" توسط سازمان اطلاعات سپاه خبر داد.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تاکید بر اینکه آمریکایی‌ها با رفتار خصمانه‌ای که با سپاه نشان دادند، عزت سپاه را بیشتر کردند، افزودند: امروز سپاه بحمدالله هم در داخل، هم در خارج از کشور دارای عزت است.
ناس نیوز
در حال حاضر در جهان کنونی ,نمی توان انکار نمود که دموکراسی یک ارزش فراگیر سیاسی, نشده است مفهوم جذاب آن هرکس را به سوی خود جذب می کند وقتی گفته می شود مردم باید بر سرنوشت خود حاکم باشند هیچکس جرات نمی کند بگوید با این موضوع مخالف است لذا هرکس و هر گروهی می تواند ادعا کند که می خواهد مردم سالاری را در محدوده خود پیاده نماید.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی
رهبر انقلاب اسلامی گفتند: نباید اجازه داد این حقایقِ برجسته، کهنه، فراموش و یا انکار شود، همچنان‌که امروز برخی افراد، پاره‌ای از بیّنات انقلاب را صراحتاً انکار می‌کنند.
حجت الاسلام عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه
نماینده ولی فقیه در سپاه برخورداری از بصیرت سیاسی را عین معنویت توصیف و تصریح کرد: سپاه در جبهه انقلاب و برابر دشمنان مستکبر بی طرف نیست، اما هیچگاه هزینه جناح بندی وجریان‌ها نمی شود.
مهرداد لاهوتی سخنگوی فراکسیون مستقلان مجلس شورای اسلامی
سخنگوی فراکسیون مستقلان مجلس با بیان اینکه وزیر آموزش و پرورش در نشست صبح امروز این فراکسیون وعده استخدام بخشی از حق التدریسان را در این وزارتخانه در آینده نزدیک داد.
سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران راز شکست دشمن را در جهاد و کنار مردم بودن و توجه به زندگی و کاستن از مشکلات آن‌ها دانست و خاطرنشان کرد: این مهم، امروز عین جنگ است و فرقی ندارد.
سردار سرلشکر حسین سلامی
گروه استان‌ها ــ فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه اراده ملت ایران بزرگ‌تر از اراده دشمنان است، گفت: ‌‌سپاه نخواهد گذاشت که مردم ما ذره‌ای در سختی قرار بگیرند، با امید به خدا دل سختی‌ها را می‌شکافیم.
علیرضا ناطقی مدیرکل دفتر تعاونی‌های خدماتی وزارت تعاون
مدیرکل دفتر تعاونی‌های خدماتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه برای آزادسازی سهام عدالت نیاز به قانون است،‌ گفت: 49 میلیون سهامدار عدالت منتظر مصوبه مجلس هستند.
ناس نیوز
دربرخی از نقاط کشور لیست های انتخاباتی اصول گرایان در انتخابات شوراهای اسلامی, و ریاست جمهوری و رای مردم به این لیست ها پر از ابهام است و یکی از دلایل اصلی ریزش های شدید رای در میان کاندیه های اصولگرایان,وجود همین ابهامات است.
آیت الله سیدابراهیم رئیسی
رئیس قوه قضائیه بر ضرورت عادلانه ساختن نظام پرداخت حقوق در کشور تاکید کرد و گفت: تفاوت در نوع پرداخت‌ها به افرادی که از حیث تجربه، توانمندی و تحصیلات یکسان هستند، به هیچ وجه قابل توجیه نیست.
حجت الاسلام «حاجی صادقی»
حجت الاسلام حاجی صادقی تبدیل تقابل فکری به تقابل در استراتژی و روش را از اهداف دشمنان دانست و تاکید کرد: تقویت جبهه انقلاب و نقش‌آفرینی در حفظ عناصر ماندگاری انقلاب از وظایف روحانیت و اساتید بسیجی حوزه‌های علمیه است.
حجت الاسلام عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه
نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: مولفه های قدرت استکبار رو به کاهش و مولفه های قدرت انقلاب اسلامی رو به افزایش است و انزوا و عقب نشینی را در جبهه استکبار می بینیم.
محمدجوادظریف
محمد جواد ظریف صبح روز شنبه در کنگره ملی الماس‌های درخشان با تاکید بر این که همه ما وامدار ایثارگران، شهدا و خانواده‌های آنها هستیم، تاکید کرد: ما (مسئولان) نباید در پس مقاومت مردم پنهان شویم و هزینه‌ای بر مقاومت مردم تحمیل کنیم.
عباس عراقچی
معاون سیاسی وزیر خارجه گفت: ایران در تاریخ معاصر خود آغازگر هیچ جنگی نبوده و پس از این هم نخواهد بود، اما در دفاع از خود کمترین تردیدی به خود راه نمی دهد و به هر متجاوزی سریع و کوبنده پاسخ خواهد داد.
سرلشکر محمد باقری
رئیس ستادکل نیروهای مسلح در تماس تلفنی با فرمانده ارتش پاکستان، نگرانی جمهوری اسلامی و کشورهای مسلمان از وقایع اخیر کشمیر را اعلام و تاکید کرد: رویکردهای نظامی در این منطقه از سوی طرفین بر پیچیدگی اوضاع می افزاید.
صادق مفرد
مسؤول جهاد سازندگی سازمان بسیج دانشجویی درباره دیدار ۴۲ نفر از جهادگران با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای گفت: رهبر انقلاب در این دیدار وعده برگزاری جلسه بعدی با همه نیروهای جهادی را دادند که احتمالا این دیدار سال جاری برگزار خواهد شد.
گلوبال ریسرچ
عربستان قصد دارد لوله نفتی که از خلیج فارس تا دریای سرخ کشیده را برای رفع نگرانی کشورهای غربی از بسته‌شدن تنگه هرمز بکار گیرد. گلوبال ریسرچ دلایل متقنی دارد که این دوسیه بسته خواهد شد، بدون نتیجه.