سعدالله زارعی کارشناس مسایل منطقه
زارعی با اشاره به اینکه امروز آمریکا و رژیم صهیونیستی و عربستان و امارات و برخی دولت‌های دیگر بزرگ‌ترین کابوس‌شان را انصالله و مردم یمن هستند، گفت: بدون شک پیروزی با ملت مجاهد یمن است.
میررضا مجیدی
رئیس دانشگاه تبریز گفت: به دلیل قرابت جغرافیایی و فرهنگی دانشگاه های بزرگ شرق ترکیه با جمهوری اسلامی ایران و نیز جمهوری آذربایجان پیشنهاد راه اندازی کنسرسیوم دانشگاهی سه کشور مطرح که مورد استقبال روسای آن دانشگاه ها قرارگرفت.
سرلشکر محمد باقری
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی به سطحی از اقتدار رسیده که دشمن را به یأس و ناامیدی کشانده، گفت: این سطح از توانمندی مقدمه‌ای است تا در گام دوم انقلاب اسلامی، ایران به عنوان یک قدرت شکست‌ناپذیر در سطح بین‌المللی بروز و ظهور داشته باشد.
سید کمال خرازی رئیس شورای راهبردی سیاست خارجی
رئیس شورای راهبردی سیاست خارجی گفت: علی‌‌رغم همه فشارها و تحریم ها ولی آنچه که دشمن پیش بینی می‌کرد محقق نشد اگرچه فشار بر روی مردم است اما ما حاضر نیستیم عزت خودمان را بفروشیم و این فشارها را تحمل می‌کنیم.
دژپسند
در دیدار وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان و وزیر اقتصاد جمهوری آذربایجان، طرفین با اعلام رشد ۲.۲ برابری حجم گردش تجاری طرفین در شش ماهه نخست سال ۲۰۱۹ میلادی نسبت به مدت مشابه سال قبل، بر عزم جدی خود برای توسعه هر چه بیشتر همکاری ها تاکید کردند.
داود محمدی عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی
عضو فراکسیون امید مجلس با تاکید بر اینکه وقتی اقتدار ایران به جهان نشان داده شد اقتصادمان ارتقا پیدا کرد، گفت: نتیجه افزایش قدرت‌مان آن است که خارجی‌ها روی این موضوع حساب کرده و از اقدامات منفی خود عقب‌نشینی کردند.
امیرعبداللهیان
دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین‌الملل با بیان اینکه آمریکا عامل نا امنی و بی‌ثباتی در منطقه است، گفت: آمریکا بدون حضور کشورهای همسایه افغانستان نمی‌تواند بحران‌های موجود را حل کند.
بشیر خالقی
عضو کمیسیون بهداشت مجلس گفت: مطالبه نمایندگان مجلس از دستگاه‌ قضایی درباره مافیای دارو ورود قاطعانه و برخورد با متخلفین است ضمن اینکه بانک مرکزی باید در نحوه تخصیص ارز به دارو تحقیق کرده و مانع سواستفاده فرصت طلبان شود.
«اسحاق آل حبیب»
«اسحاق آل حبیب» در سخنرانی خود در نشست شورای امنیت سازمان ملل گفت:‌ طرح به اصطلاح «معامله قرن» با نیات شوم طراحی و بر مفروضات نادرست و رهیافت های غیرواقعی بنا شده است و به طور قطع شکست خواهد خورد.
دریادار علی فدوی جانشین فرمانده سپاه گفتند
رزمندگانی که چهل سال است پشت سر امامین انقلاب اسلامی این مسیر سعادت بخش و نورانی را انتخاب کرده‌اند، همچنان بر پیمانشان باقی مانده و به هیچ وجه بر عهدشان خللی واردنشده است.