در حدیث امام هادی(ع) آمده است: شیعیان چهار عید دارند: فطر، قربان، غدیر و جمعه. می‌توان اشتراک سه عید از این اعیاد چهارگانه را با دیگر مباحث اسلامی به وضوح دید و لزوم پرداختن به عید غدیر را برای پرداختن هرچه باشکوه‌تر به شناسنامه شیعه، لمس کرد.
حسین رویوران رئیس کمیسیون سیاسی جمعیت دفاع از مردم فلسطین
رئیس کمیسیون سیاسی جمعیت دفاع از مردم فلسطین با بیان اینکه مسجدالاقصی به واسطه آنکه محل ابتدایی سفر پیامبر(ص) به معراج بوده، در اسلام دارای جایگاه ویژه‌ای است، گفت: براساس آیات قرآن اطراف این مسجد نیز دارای قداست است.
بهمن مشکینی کارشناس مسائل اجتماعی
کارشناس مسائل اجتماعی معتقد است که ستایشگران اهل‌بیت شاید نتوانند در ارتباط با برخی از آسیب‌های اجتماعی اثرگذاری داشته باشند امّا نسبت به مقوله خانواده می‌تواند اثرگذار باشند.
حسین بنیادی، نایب‌رئیس اول مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم
جمعی از جوانان شیعه انگلیسی شرکت‌کننده در دوره آموزشی شیعه‌شناسی در قم از دارالقرآن علامه طباطبایی(بیت قدیمی علامه) بازدید کردند.
عبدالحسین صیرفی، عضو هیأت امنا مسجد الزهرا (س)
عضو هیأت امنا مسجد الزهرا (س) خیابان شهید عراقی با بیان اینکه اهالی این مسجد برای بازسازی منازل سیل‌زدگان مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان کمک‌رسانی کرده‌اند، از تحت پوشش بودن هزینه‌های معاش ۵۰۰ خانوار در طول سال از سوی این مسجد خبر داد.
جواد پناهی قاری بین‌المللی
یک استاد قرآن کریم با اشاره به توجه به قرآن کریم در سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی گفت: به برکت انقلاب اسلامی و توجه ویژه رهبری به قرآن کریم فرهنگ آیات الهی در جامعه رشد داشته اما کافی نیست.