۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵ بازدید: 133 نسخه قابل چاپ ارسال به یک دوست
سیده فاطمه ذوالقدر

دانش آموزان سرگردان درکانکس در همین حوالی تهران یک فاجعه است

دانش آموزان سرگردان درکانکس در همین حوالی تهران یک فاجعه است
۵ مرداد ۱۳۹۸
نماینده مردم تهران در مجلس ; اینکه در استان تهران با نبود مدرسه مواجه باشیم یک فاجعه است و وزارت آموزش و پرورش باید پاسخگوی باشد.
سرویس سیاست داخلی ناس نیوز به نقل ازخبرگزاری فارس : سیده فاطمه ذوالقدر نبماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بازدید خود و فریده اولادقباد نماینده دیگر تهران در مجلس از روستاهای حوزه انتخابیه خود و مدارس حومه تهران در بخش قلعه‌نو گفت: متأسفانه بحث آموزش دانش آموزان در روستای مقیم‌آباد با مشکلات عدیده‌ای مواجه بود  و مهم‌تر اینکه در روستا مدرسه‌ای وجود نداشت و دانش‌آموزان پسر در یک کانکس و دانش‌آموزان دختر در پارکینگ یک ساختمان مشغول یادگیری و تعلیم و تربیت بودند!
وی افزود:‌ اینکه در استان تهران همچنان با نبود مدرسه و سرگردانی دانش‌آموزان در کانکس و ساختمان‌های مختلف روبرو باشیم، یک فاجعه است و مسئولین آموزش و پرورش باید پاسخگو باشند.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مشکل دیگر، کمبود شدید تجهیزات ورزشی است که بنا به گفته مسئولین این بخش، به اداره آموزش و پرورش شهرری ارجاع داده می‌شود و درنهایت هم این مدارس فاقد امکانات ورزشی هستند. حال آنکه ورزش، سلامت و نشاط دانش‌آموزان از امور مهم و در اولویتﹺ برنامه‌های مدارس است.ذوالقدر خاطرنشان کرد: اینکه چرا تاکنون این مدارس دور از حمایت مسئولین آموزش و پرورش قرار داشته، محل تامل است. از سوی دیگر عدم استقرار نماینده ادارات در بخش قلعه‌نو، اهالی را جهت پیگیری مسائلی مانند آب و برق و گاز و تلفن و... با مشکلات و هزینه‌های وقت و رفت و آمد به شهر ری و حسن‌آباد درگیر می کند. شورای شهر ، فضا و امکانات در اختیار قرار داده و درخواست یک نماینده جهت انجام امور از ادارت مذکور کرده است، اما ادارات، تعلل می کنند.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:   http://www.naasnews.ir/shortlink/100/

ارسال نظر