۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۴ بازدید: 135 نسخه قابل چاپ ارسال به یک دوست
بشیر خالقی

خالقی: دولت باید اقدام به برخورد با مافیای دارو کند

خالقی: دولت باید اقدام به برخورد با مافیای  دارو کند
۵ مرداد ۱۳۹۸
عضو کمیسیون بهداشت مجلس گفت: مطالبه نمایندگان مجلس از دستگاه‌ قضایی درباره مافیای دارو ورود قاطعانه و برخورد با متخلفین است ضمن اینکه بانک مرکزی باید در نحوه تخصیص ارز به دارو تحقیق کرده و مانع سواستفاده فرصت طلبان شود.
سرویس سیااست داخلی ناس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس: بشیر خالقی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گفت‌ وگو با خبرنگاران با اشاره به عدم شفافیت در نحوه هزینه‌کرد ارز تخصیص داده شده به سازمان غذا و دارو، گفت: وجود مافیا در حوزه دارو به هیچ عنوان قابل قبول نیست و مجلس شورای اسلامی با تمام توان برای مقابله با مافیای داور اقدام خواهد کرد چرا که این مسئله با سلامت و بهداشت مردم سروکار دارد.
وی با بیان اینکه، نحوه تخصیص ارز به دارو باید به صورت شفاف مطرح شود، تصریح کرد: متاسفانه برخی به اسم دارو، ارز دریافت می‌کند اما با ارزی که مختص بیماران و حق آنهاست، کالاهای دیگر وارد می‌کنند که این مسئله موجب نگرانی مردم و نمایندگان مجلس شده است.
خالقی گفت: مطالبه ما از دستگاه‌ قضایی این است که به مسئله مافیای دارو ورود و با متخلفین برخورد کند؛ البته بانک مرکزی نیز باید در نحوه تخصیص ارز به دارو تحقیق کرده و مانع سواستفاده فرصت طلبان شود.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:   http://www.naasnews.ir/shortlink/102/

ارسال نظر