۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۹ بازدید: 135 نسخه قابل چاپ ارسال به یک دوست
حمید قبادی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور

موضوع پوشاک مدرسه باید در اولویت کار مدارس در سراسر کشور قرار گیرد

موضوع پوشاک مدرسه باید در اولویت کار مدارس در سراسر کشور قرار گیرد
۶ مرداد ۱۳۹۸
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور گفت: انجمن‌ها کارکردهای متعددی دارند و نباید از برنامه‌ریزی در حوزه پوشاک مدارس فاصله گرفت.
سرویس فرهنگ ناس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس : حمید قبادی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور با تأکید بر نقش و جایگاه انجمن فرهنگی هنری طراحان و تولیدکنندگان پوشاک مدارس در راستای تأکید بر ضرورت پیشبرد اهداف و برنامه‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت این انجمن اظهار داشت: انجمن پوشاک مدارس در حالی شکل‌گرفته است که با دارا بودن یک بانک اطلاعاتی قوی در بخش‌های گوناگون مرتبط به حوزه لباس فرم مدارس، می‌تواند در ذیل محل مراجعه افراد مختلف از جامعه بزرگ آموزش پرورش قرار گیرد.
قبادی با اشاره به انطباق رویکردها و برنامه‌های این انجمن با استانداردها و آئین‌نامه‌های دولتی اذعان داشت: این انجمن باید برای تبیین مسئله در بین اولیا مدرسه و فرزندان نقش‌آفرینی کند و ما معتقدیم فعالیت‌های اجرایی همچون همایش‌ها و جشنواره‌ها باید توسط این انجمن و در سایه همراهی دیگر مؤسسات انجام شود.
قبادی با اشاره به برپایی نخستین نمایشگاه پوشاک مدارس در سال 95 اظهار داشت: در آن دوره بیش از 20 تا 25 جلسه میان مدیران آموزش‌وپرورش، اتحادیه‌های صنفی و نمایندگان وزارت ارشاد برگزار شد تا در آن جلسات مباحث مبنایی مختلفی موردگفتگو قرار گرفت.
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور با اشاره به اینکه انجمن پوشاک مدارس باید از نهادهای مختلف مطالبه‌گری کند، اذعان داشت: ممکن است موضوع پوشاک مدارس در اولویت‌های برنامه‌ریزی محتوایی مدیران آموزش‌وپرورش نباشد اما در چند سال اخیر اولویت موضوع مطرح شد و باید عمق، کیفیت و دامنه پیدا کند که جشنواره می‌تواند کمک قابل‌توجهی در این بخش ارائه دهد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:   http://www.naasnews.ir/shortlink/110/

ارسال نظر