4679031 ۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۱ بازدید: 137 نسخه قابل چاپ ارسال به یک دوست
امید نوری

اروپا می تواند با اقدامی صحیح باعث کاهش تنش میان آمریکا _ایران شود

اروپا می تواند با اقدامی صحیح باعث کاهش تنش میان آمریکا _ایران شود
۷ مرداد ۱۳۹۸
«امید نوری پور» نماینده پارلمان آلمان در خصوص حضور نظامی کشورهای آلمان و کشورهای اروپایی در منطقه خلیج فارس خاطر نشان کرد: باید با در پیش گرفتن واکنش عاقلانه درصدد کاهش تنش در منطقه خلیج فارس بود.
سرویس بین المللی ناس نیوز به نقل از خبرگزاری مهر: «امید نوری پور» نماینده پارلمان آلمان در خصوص حضور نظامی کشورهای آلمان و کشورهای اروپایی در منطقه خلیج فارس خاطر نشان کرد: باید با در پیش گرفتن واکنش عاقلانه درصدد کاهش تنش در منطقه خلیج فارس بود. 
وی با بیان اینکه ارتش آلمان می تواند با هدف کاهش درگیری و تنش در خلیج فارس حاضر شود، افزود: قانون اساسی آلمان قوانین مصوب و مشخصی درباره اعزام نیروهای نظامی به خارج از کشور دارد. نکته مهم در این خصوص نوع و چارچوب اقدام این چنینی است،  ما هرگونه حضور نظامی در راستای ائتلاف مطرح شده را رد می کنیم، تنها حضور مشترک امنیتی اتحادیه اروپا از سوی ما قابل قبول است، زیرا هر اقدام دیگر و هر نوع حضور نظامی دیگری خارج از ماموریت اتحادیه اروپا در خلیج فارس می تواند سبب افزایش تنش ها شود.
عضو کمیسیون سیاست خارجی پارلمان آلمان همچنین تاکید کرد: حضور و اقدام صحیح از سوی اتحادیه اروپا می تواند سبب کاهش تنش میان آمریکا- ایران نیز شود.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:   http://www.naasnews.ir/shortlink/114/

ارسال نظر