2064968 ۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸ بازدید: 143 نسخه قابل چاپ ارسال به یک دوست
حجت‌الاسلام میثم آسوپا

اهدای جهیزیه به زوج های جوان کشوراز سوی حضرت خامنه ای

اهدای جهیزیه به زوج های جوان کشوراز سوی حضرت خامنه ای
۸ مرداد ۱۳۹۸
تا پایان سال جاری ۳ هزار سری جهیزیه از سوی رهبر معظم انقلاب به زوج‌های جوان کشور اهدا می‌شود که تاکنون یک هزار سری جهیزیه اهدا شده است.
سرویس گروه اجتماعی ناس نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم : جت‌الاسلام میثم آسوپا شب گذشته در آیین اهدای 13 سری جهیزیه به نوعروسان خراسان جنوبی اظهار داشت: طرح «مسجد احسان» در تمام کشور اجرا شده و در این راستا نیز مساجد فعال کشور وارد عرصه خدمت‌رسانی می‌شوند.
مسئول طرح مسجد احسان بنیاد احسان و ستاد اجرایی فرمان امام(ره) افزود: در طرح«مسجد احسان» قرار است خدمات اجتماعی بنیاد احسان و ستاد اجرایی فرمان امام(ره) توسط مساجد فعال انقلابی توزیع شود.
آسوپا تصریح کرد: طرح «مسجد احسان» تنها مختص جهیزیه نبوده و در زمینه‌های مختلف نیز خدمات ارائه می‌دهد و در هر سری جهیزیه نیز 12 قلم کالا به زوج‌های جوان اهدا می‌شود.
حجت‌الاسلام احمد رضایی افزود: فعالیت‌های خیرخواهانه در کشور همان احیای فرهنگ نورانی اهل بیت(ع) است و این کارهای خیرگونه نمی‌توان ارز‌شگذاری کرد.
وی ادامه داد: انجام امورات خیر باید توسعه یابد و همگانی شود و برای اینگونه کارهای خیر فرهنگ سازی صورت گیرد؛ انجام کارهای خیر مانند توزیع جهیزیه قدمی در جهت محرومیت زدایی است و خود آن ترویج ازدواج آسان است.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:   http://www.naasnews.ir/shortlink/123/

ارسال نظر