2064297 ۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۴ بازدید: 133 نسخه قابل چاپ ارسال به یک دوست

راز تبلیغات اخیر صهیونیستها در آزمایش چندباره آرو-۳

 راز تبلیغات اخیر صهیونیستها در آزمایش چندباره آرو-۳
۹ مرداد ۱۳۹۸
رژیم اشغالگر قدس با راه‌اندازی تبلیغات گسترده بعد از آزمایش چندباره یک سامانه موشکی، می‌کوشد تا ساکنان نگران سرزمینهای اشغالی را تا حدی آرام کند.
سرویس بین الملل ناس نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم : ارتش رژیم صهیونیستی دو روز قبل، سامانه پدافند موشکی آرو-3 را برای چندمین مرتبه، این‌بار در آلاسکای آمریکا آزمایش کرد. سامانه پدافند موشکی آرو-3 برای مقابله با موشک‌های بالستیک طراحی شده است و تست اخیر آن با سر و صدای زیاد و تبلیغات فراوان از سوی صهیونیستها همراه بود.مقامات رژیم صهیونیستی در حالی بارها اعلام کرده‌اند که این سامانه می‌تواند از امنیت سرزمین‌های اشغالی در برابر موشک‌های بالستیک ایران محافظت کند، که لااقل دو مرتبه پیش از این، سامانه موشکی آرو در تستهای خود ناموفق بوده است .این عدم موفقیت‌ها به دلیل هزینه‌های زیادی که برای آرو-3 شده، با انتقاداتی زیادی روبرو بود و به‌نظر می‌رسد راز پروپاگاندای اخیر صهیونیستها را نیز باید در همین دانست. به هرحال دولت حاکم در سرزمین‌های اشغالی مجبور است برای بالا بردن اعتماد عمومی دست به چنین تبلیغاتی بزند که یک نمونه آن همین آزمایش سامانه موشکی آرو-3 است .از آن طرف حزب‌الله لبنان هم با دستیابی به موشک‌های بالستیک و نقطه‌زنی نظیر فاتح، تمامی سرزمین‌های اشغالی را زیر بُرد موشکی خود دارد؛ اما صهیونیستها هنوز نتوانسته‌اند سامانه تدافعی خود را به‌صورت کامل آماده کنند و تنها استقرار 2 تا 3 آتشبار سامانه آرو-2 در سرزمین‌های اشغالی تأیید شده که آنها هم تاکنون در هیچ رزم واقعی با موشک بالستیک مورد آزمایش قرار نگرفته‌اند.
این موضوعات و نیز عملکرد سامانه‌های دیگر نظیر گنبد آهنین در مقابله با حملات راکتی فلسطینی‌ها و حزب‌الله لبنان در سال 2006، بخش عمده‌ای از ساکنان سرزمین‌های اشغالی که خود را در معرض ناامنی‌های دائمی و روزافزون می‌بینند.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:   http://www.naasnews.ir/shortlink/133/

ارسال نظر