۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۲ بازدید: 140 نسخه قابل چاپ ارسال به یک دوست
صادق مفرد

دیدا‌ر جوانان جهادگر‌ با‌ رهبر‌ انقلا‌ب

 دیدا‌ر جوانان جهادگر‌ با‌ رهبر‌ انقلا‌ب
۱۲ مرداد ۱۳۹۸
مسؤول جهاد سازندگی سازمان بسیج دانشجویی درباره دیدار ۴۲ نفر از جهادگران با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای گفت: رهبر انقلاب در این دیدار وعده برگزاری جلسه بعدی با همه نیروهای جهادی را دادند که احتمالا این دیدار سال جاری برگزار خواهد شد.
سرویس سیاست داخلی ناس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس: صادق مفرد مسئول مرکز مطالعات و هدایت حرکت‌های جهادی و مسئول جهاد سازندگی سازمان بسیج دانشجوی درباره دیدار  ۴۲ نفر از اعضای گروه‌های جهادی با رهبر معظم انقلاب گفت: چند سالی بود که درخواست گروه‌ها و مجموعه های جهادی دیدار با رهبر معظم انقلاب بود تا بتوانند در این دیدار فعالیت ها و اقداماتی را که داشتند خدمت رهبر انقلاب بیان کرده از و بیانات و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب استفاده کنند.
مسئول مرکز مطالعات و هدایت حرکت‌های جهادی با اشاره به سخنان جهادگران در دیدار با رهبر معظم انقلاب گفت: جهادگران در این نشست با اشاره به کارهای جهادی‌ای که تاکنون صورت گرفته تاکید کردند که هم اکنون گروه‌ها و نیروهای جهادی می‌توانند گام‌های بزرگتری را بردارند. در این زمینه مثال های متعددی در حوزه‌های مختلف زده شد و بر این تاکید شد که الان زمان آن رسیده که  به گروه‌های جهادی ماموریت واگذار شود. همچنین گفته شد با توجه به تجربه و ظرفیتی که در حوزه محرومیت‌زدایی وجود دارد گروه‌های جهادی می‌توانند گام های بزرگتری بردارند.
 مسئول جهاد سازندگی سازمان بسیج دانشجویی گفت: سخنان مقام معظم رهبری موجب شد نگاه ما فضای فعالیت‌های جهادی کامل‌تر شود. ایشان فرمودند که مجموعه جهادگران را مجموعه کارآمد، برنامه ریز و اهل فکر دیده اند که بیان این سه ویژگی موجب شد تا امید بیشتری برای خدمت به محرومان در میان جهادگران ایجاد شود.
وی ادامه داد: رهبر انقلاب در این دیدار سه نکته اصلی  و بسیار مهم را مطرح کردند نکته اول این بود که فرمودند  که میدان جهاد، میدان خیلی وسیعی است؛ یعنی این مقداری که شما پیش رفتید شاید ده برابر این می‌توانید پیش بروید.
مفرد گفت: معظم‌له تاکید کردند که جهاد یعنی یک حرکت جوشیده از اعتقاد و باور قلبی و ایمان و بکارگیری توانایی ها. اگر ایمان و باور قلبی وجود دارد، این کار حد نهایی ندارد چون توانایی ها حد نهایی ندارد. دل شما، روح شما، مغز شما، توانایی فوق العاده ای دارد، شما ببینید به دنیای علم، به چه جایی رسیده، این ها نشانه ظرفیت بشری است. هر مقداری که شما پیش رفتید ده برابر می توانید پیش ببرید و نسل های بعد از شما هم شاید صد برابر و هزار برابر بروند. جهاد این است یعنی اصلا هیچ توقف پذیر نیست.
وی یادآور شد: مقام معظم رهبری همچنین گفتند که بگذارید ما مجموعه عظیمی از  نسل انقلاب اسلامی را در کشورمان شاهد باشیم که از لحاظ سطح فهم، مسائل مدیریتی، خدمت رسانی، ایجاد عدالت و قیام به قسط، به جایی رسیده باشد که ذهن‌های معمولی بشر به آنجا نرسیده وباید از او  الگو بگیرند.
وی اظهار داشت: یکی دیگر از مواردی که توسط رهبر معظم انقلاب به ان اشاره  شد لزوم استفاده از ابزارهای هنری برای نشان دادن فعالیت های جهادی بود و ایشان گفتند خدماتی که می‌گویید را مردم ندیدند و  آنچه که ارائه می شود برای مردم باور پذیر نیست و باید از ابزارهای حرفه ای تر استفاده شود و دستاوردهای جهادی به گوش مردم برسد.


 
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:   http://www.naasnews.ir/shortlink/155/

ارسال نظر