2069081 ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۳ بازدید: 122 نسخه قابل چاپ ارسال به یک دوست
«نصر الشِمَّری»سخنگوی جنبش مقاومت نجباء عراق

سخنگوی نُجَباء: آمریکایی‌ها از ترس مقاومت به صحرا پناه برده‌اند

سخنگوی نُجَباء: آمریکایی‌ها از ترس مقاومت به صحرا پناه برده‌اند
۱۴ مرداد ۱۳۹۸
سخنگوی جنبش مقاومت نجباء عراق تأکید کرد نظامیان آمریکایی ناچار شده‌اند پایگاه‌هایشان را در مناطق دوردست و صحرایی دایر کنند تا از مواضع نیروهای مقاومت فاصله داشته باشند.
سرویس بین الملل ناس نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم : «نصر الشِمَّری» روز گذشته در تهران با محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار و گفتگو کرد.الشِمَّری در این دیدار با اشاره به توفیقات جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت: ما خودمان را جزئی از محور مقاومت می‌دانیم و مثل همه مسلمانان به پیروزی‌های ایران افتخار می‌کنیم. مواضع رهبر معظم انقلاب چهره استکبار را برای همگان آشکار کرد و امروز ملت عراق مطابق آموزه‌های امام خمینی (قدس سره) آمریکا را به‌عنوان "شیطان بزرگ" می‌شناسد.
وی ادامه داد: آمریکا خیلی فشار آورد تا عراق با تحریم ایران همراه شود و متأسفانه برخی سیاستمداران هم برای تحقق این هدف تلاش کردند؛ اما مقامات عراقی پس از انتخابات تصریح کردند که "کشور ما هیچ‌گاه جزئی از تحریم‌های ضدایرانی نخواهد بود"
سخنگوی نُجَباء افزود: فرستادگان آمریکا پس از مخالفت بغداد با تحریم علیه ایران، به مقامات ما گفتند که عراق با این موضع‌گیری جزئی از محور ایران شده است. شکل‌گیری مقاومت اسلامی در عراق و مقابله آن با اشغالگران و داعش، فرهنگ جدیدی در عراق به‌وجود آورده است.
الشِمَّری اضافه کرد: اکنون نیروهای آمریکایی ناچار شده‌اند که پایگاه‌هایشان را در مناطق دوردست و صحرایی دایر کنند تا از مواضع نیروهای مقاومت فاصله داشته باشند.به‌گفته معاون دبیرکل نُجَباء، نمایندگان پارلمان عراق طرح تدوین جدول زمان‌بندی برای عقب‌نشینی نیروهای آمریکایی از این کشور را آماده کرده‌اند، اما ریاست پارلمان عراق این طرح را مسکوت گذاشته است و البته در صورت ادامه مطالبات مردمی، در مجلس پیش خواهد رفت.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:   http://www.naasnews.ir/shortlink/164/

ارسال نظر