2069557 ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۲ بازدید: 247 نسخه قابل چاپ ارسال به یک دوست

پاکسازی ۱۱ روستا ی عراق از لوث بقایای داعش

پاکسازی ۱۱ روستا ی عراق  از لوث بقایای داعش
۱۴ مرداد ۱۳۹۸
منابع عراقی از ورود عبدالمهدی و مقامات ارشد به استان دیالی و پاکسازی ۱۱ روستا در نینوا از لوث بقایای داعش خبر دادند.
سرویس بین الملل ناس نیوز به نقل ازخبرگزاری تسنیم :  نیروهای حشد شعبی و ارتش عراق امروز دوشنبه سومین مرحله عملیات اراده پیروزی را برای جست‌وجو و پاکسازی مناطق شمال شهرهای جلولا‌ء‌ و المقدادیه در دیالی و مناطق جنوبی استان نینوا برای از بین بردن بقایای داعش و پایان دادن به تهدید آن آغاز کردند.
پاکسازی 11 روستا در نینوا از لوث بقایای داعش
حشد شعبی در بیانیه دیگری از پاکسازی 11 روستا در استان نینوا از لوث بقایای گروه تروریستی داعش در چارچوب مرحله سوم عملیات اراده پیروزی خبر داد.
بر اساس بیانیه واحد اطلاع‌رسانی حشد شعبی، نیروهای تیپ 33 به پیشروی خود در چارچوب عملیات اراده پیروزی در مرحله سوم آن برای پاکسازی مناطق جنوب استان نینوا ادامه دادند، نیروهای این تیپ توانستند روستاهای «رأس السهل، مخزکى، الطایش الشرقیة، خربت عبادی الغربی، خربت عبادی الشرقی، أم‌کرون و النداس را پاکسازی و یک مقر داعشی‌ها را در غرب القیاره کشف کنند که تجهیزات لجستیکی در آن قرار داشت.
این بیانیه آورده است یک یگان مشترک از گردان ششم و تیپ 14 نیز روستاهای «العصفورة، شیقرة، زرنوک و لزاکة و رشته‌کوه‌های بادوش و عطشانه در شمال‌غربی موصل را در چارچوب عملیات اراده پیروزی پاکسازی کردند.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:   http://www.naasnews.ir/shortlink/173/

ارسال نظر