2069665 ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹ بازدید: 148 نسخه قابل چاپ ارسال به یک دوست
اصغر جهانگیررئیس سازمان زندانها

خانواده زندانیان ۵ برابر بیشتر از افراد عادی مرتکب جرم می شوند

خانواده زندانیان ۵ برابر بیشتر از افراد عادی مرتکب جرم می شوند
۱۵ مرداد ۱۳۹۸
رئیس سازمان زندانهای کشور گفت: زمینه ارتکاب جرم در خانواده زندانیان ۵ برابر بیشتر از افراد عادی است.
سرویس گروه اجتماعی ناس نیوز به نقل ازخبرگزاری تسنیم : اصغر جهانگیر در مجمع عمومی انجمن حمایت از زندانیان مرکز اظهار کرد: زمانی که سرپرست یک خانواده مرتکب جرم شده و وارد زندان می‌شود به دلیل تاثیرپذیری کودکان از بزرگترها زمینه ایجاد جرم در فرزندان خانواده‌ها 5 برابر بیشتر نسبت به افراد عادی است.
رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور اظهار کرد: کار انجمن حمایت یک کار پیشگیرانه و حمایتی برای مصون‌سازی خانواده‌های زندانیان نسبت به جرم در جامعه است.
وی افزود: دسته دیگری از خانواده زندانیان کسانی هستند که به شدت نیازمندند و به همین خاطر به مراقبت و حمایت مضاعف نیاز دارند که این خانواده‌ها باید در اولویت‌های حمایت قرار گیردند.ی بر تاثیرگذاری هر چه بیشتر اقدامات حمایتی از خانواده زندانیان تاکید کرد و گفت: متاسفانه دیده می‌شود که برخی از حمایتها دردی را از خانواده‌های زندانیان دوا نمی‌کند و این مسئله نیز علت‌های مختلف مانند تورم دارد. باید تلاش کنیم با توجه به وضعیت امروز کشور حمایتها تاثیرگذار و فراگیر باشد. همه کسانی که امروز به نوعی خانواده زندانیان محسوب می‌شوند باید در تیررس بررسی انجمن حمایت و سازمان زندانها قرار گیرند.
رئیس سازمان زندانها تاکید کرد یکی از حوزه‌هایی که ضدانقلاب و دشمن تلاش دارد به آن نزدیک شود حوزه خانواده زندانیان است زیرا در این خانواده‌ها به طور بالقوه زمینه نارضایتی وجود دارد و باید تلاش کنیم و اجازه ندهیم که این افراد ناراضی بمانند.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:   http://www.naasnews.ir/shortlink/176/

ارسال نظر