۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۴ بازدید: 273 نسخه قابل چاپ ارسال به یک دوست

آیا معامله قرن واقعا شکست خورده است؟

آیا معامله قرن واقعا شکست خورده است؟
۱۵ مرداد ۱۳۹۸
تحلیلگران عرب ابراز عقیده می‌کنند مهمترین دلیل شکست پیشبرد معامله قرن، درک کامل خطرات اجرای این طرح و میزان تاثیرات منفی اش بر مسئله فلسطین از سوی ملت فلسطین و رهبرانش است.
سرویس بین المللی ناس نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم: شخصیت های دانشگاهی و سیاستمداران نوشت معامله قرن طرحی که دولت دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا برای آن برنامه ریزی کرده است، در رسیدن به اهداف و ابعادش برای حذف مسئله فلسطین به زیان حقوق ملت فلسطین شکست خورده است، آنها معتقدند که طرح ترامپ تبلیغاتی برای انتخابات ریاست جمهوری آتی است نه چیز بیشتر.
این افراد خاطر نشان می کنند که مهمترین دلیل شکست پیشبرد معامله قرن، درک کامل خطرات اجرای این طرح و میزان تاثیرات منفی اش بر مسئله فلسطین از سوی ملت فلسطین و رهبرانش است. به گفته آنها، هر طرح صلح آمریکا در آینده هم همانند طرح های قبلی به شکست منجر خواهد شد.
احمد یوسف از رهبران جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) در خصوص آخرین تحولات مربوط به طرح معامله قرن در صحنه آمریکایی و ابعاد و تاثیرات این طرح در سطح بین المللی می گوید شاهد کاهش چشمگیر پرداختن همه انواع رسانه های آمریکا به معامله قرن هستیم، این عقب نشینی از سوی نویسندگان و روزنامه نگاران است، زیرا تحولات سیاسی بار دیگر در صدر توجهات قرار گرفته است که تحولات خلیج فارس از آن جمله است.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:   http://www.naasnews.ir/shortlink/180/

ارسال نظر