۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۵ بازدید: 30 نسخه قابل چاپ ارسال به یک دوست
«مهدی طاهرات»

دفاع بازیکن فوتبال فرانسه از دین اسلام

دفاع بازیکن فوتبال فرانسه از دین اسلام
۲۸ مهر ۱۳۹۸
بازیکن فوتبال فرانسه به راستگرایان تندروی فرانسه به دلیل مواضع ضد اسلامی شان حمله کرد و از دین اسلام در این کشور دفاع کرد.
سرویس بین المللی ناس نیوز به نقل از خبرگزاری شبستان: «مهدی طاهرات» بازیکن فوتبال الجزایری تبار مقیم فرانسه و مدافع باشگاه عربستانی «أبها» در صفحه توئیتر خود با دفاع از دین اسلام ، نسبت به حمله مغرضانه شخصیت های افراطی راستگرای فرانسه ضد اقلیت های عربی  و مسلمان در این کشور ابراز ناراحتی کرد.
طاهرات در مطلبی درباره مناقشه ای که در رسانه های فرانسه درباره حجاب زنان در جامعه فرانسه باز شده است، نوشت: چه اتفاقی برای فرانسه  رخ داده است که به گسترش انزجارطلبی ضد اسلام تحت پوشش آزادی بیان اجازه می دهد؟ آیا نمی توان فرانسوی و مسلمان بود؟
طاهرات همچنین به یکی از کاربران توئیتر که به اسلام حمله کرد، پاسخ داد و نوشت که "همه آنچه می گویی نامفهوم است، آیا می توانی برای من معنی اسلام رادیکال را تشریح کنی ، آیا می توانی ما را روشن کنی؟"
طاهرات همچنین از شخصیت های فرانسوی که با این مسئله ابراز همدردی کردند، تشکر کرد و نوشت: به خاطر دفاع از ارزش های واقعی برای فرانسه از شما تشکر می کنیم. باوجود اینکه متعصبان این آفت خطرناک را رهبری می کنند.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه:   http://www.naasnews.ir/shortlink/784/

ارسال نظر