کد خبر :    | تاریخ خبر : ۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸
«حسن بریجیه»

بازداشت 18فلسطینی از سوی نظامیان رژیم صهیونیستی


نظامیان صهیونیست با حمله گسترده به مناطق مختلف کرانه باختری و جست وجوی خانه به خانه، 18 فلسطینی را بازداشت کردند.

سرویس بین الملل ناس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس : نظامیان رژیم صهیونیستی به اقدامات جنایتکارانه خود از طریق تنگتر کردن حلقه محاصره ملت و یورش به شهرها و روستاها و تفتیش آن با قصد بیرون راندن فلسطینیان ادامه می‌دهند.
در همین راستا، نظامیان رژیم صهیونیستی دیشب 18 فلسطینی را در جریان یورش به منازل مسکونی آنها در «الخلیل»، «بیت لحم»، «جنین» و قدس اشغالی» بازداشت کردند. «حسن بریجیه» مدیر دفتر مرکز مقاومت در برابر شهرک‌سازی در بیت‌لحم گفت که «شهرک‌نشینان با استفاده از بلدوزرهای نظامی به سمت منطقه "خله النحله" در جنوب بیت لحم یورش بردند اقدام به تخریب ۳۰۰ جریب از اراضی فلسطینی در منطقه مذکور کردند». شهرک‌نشینان صهیونیست امروز یکشنبه تحت حمایت نظامیان رژیم اشغالگر مجددا به بیت لحم در کرانه باختری یورش بردند.
منابع خبری فلسطین گزارش دادند که شهرک‌نشینان صهیونیست امروز مجددا به بیت لحم در کرانه باختری یورش برده و اراضی شهروندان فلسیطنى را تخریب کردند .
شهرک نشینان تقریبا هر روز با حمایت نیروهای اشغالگر صهیونیستی و با هدف یهودی سازی مسجد الاقصی و تحمیل قدرت رژیم اشغالگر به مسجد الاقصی یورش می‌برند.