کد خبر :    | تاریخ خبر : ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲
داود محمدی عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی

بعد از به رخ کشیدن اقتدار ایران به جهان اقتصادمان همچنان رو به رشد است


عضو فراکسیون امید مجلس با تاکید بر اینکه وقتی اقتدار ایران به جهان نشان داده شد اقتصادمان ارتقا پیدا کرد، گفت: نتیجه افزایش قدرت‌مان آن است که خارجی‌ها روی این موضوع حساب کرده و از اقدامات منفی خود عقب‌نشینی کردند.

سرویس سیاست خارجی ناس نیوز به نقل از خبرگزاری فارس : داود محمدی عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ درباره تاثیر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ افزایش اقتدار جمهوری اسلامی ایران در فرایندهای داخلی اقتصادی و بهبود روند بازار گفت: همواره بایستی اقتدار جمهوری اسلامی را به رخ جهانیان بکشانیم و تاثیر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ این اقتدار بر بهبود اقتصاد کشور هم کاملا مشهود است، منتها باید در به رخ کشیدن این اقتدار با عقلانیت و تدبیر عمل کرد و بجا و به زمان این اقتدار را نشان داد.

وی افزود: از ابتدای انقلاب اسلامی مصادیق زیادی درباره به رخ کشیدن اقتدار جمهوری اسلامی وجود دارد و هر جایی که ایستادگی و مواضع خود را کرده و با تدبیر حرف خود را به دنیا زده‌ایم، پیروزی حاصل شده است.

عضو فراکسیون امید مجلس اظهار داشت: ثبات و امنیت مسئله مهمی در کشور است که الحمدلله این مهم علی‌رغم همه مسائلی که علیه کشورمان ایجاد کرده‌اند برای ما حاصل شده است.

محمدی گفت: آمریکا به دنبال برهم زدن ثبات ایران بود اما موفق نشده بود به همین دلیل افزایش قدرت در جمهوری اسلامی منجر به اقتدار در کشورمان شده است. و مردم این مهم را فهمیده و با عقلانیت و درک صحیح به این ارتقا پی برده‌اند.

وی گفت: بایستی در برابر رفتارهای غرب و بیگانگان ایستادگی کرده و وحدت و امنیت خود را حفظ کرده و با اقتدار مقاومت کنیم که ان‌شاءالله پایان این موضوع پیروزی خواهد بود.